Robens ZigZag Slumber pjenasta prostirka, zelena
Robens ZigZag Slumber pjenasta podloga za spavanje
ZigZag Slumber je ultra lagana podloga za spavanje koja pruža iznimnu udobnost i izolaciju za outdoor entuzijaste. Izrađena je od visokokvalitetne EVA pjene sa zatvorenim ćelijama, izdržljiva je i ne upija vodu. Njezin inovativni dizajn s polovičnom kupolom u obliku točke omogućuje sklapanje u sebe i pakiranje u kompaktne dimenzije.|
Kvalitetna EVA pjena koja ne upija vodu sa zatvorenim ćelijama za dugi vijek trajanja i povećanu udobnost
|
|
Kompaktne dimenzije pakiranja zahvaljujući pametnom dizajnu s polu-kupolom, koji se sklapa sam u sebe
|
|
Trake za jednostavno pakiranje i transport
|
| Boja | zelena |
| Vrsta prostirke | pjena |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Toplinski otpor | 2.1 – 3.5 R (trosezonska) |
| Težina | 320 g |
| Dimenzije | 180 x 48 x 2.0 cm |
| Dimenzije pakiranja | 48 x 15 x 9 cm |
| Sastav materijala | EVA pjena zatvorenih ćelija |
| Toplinska otpornost | 2.2 R-Value (2 °C) |
| ID porizvoda | 339580 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena