deuter Access Pro 60 ženski ruksak, smeđa
Ženski putni ruksak deuter Access Pro 60 SL namijenjen je za duža putovanja i udobne transfere između odredišta. Zahvaljujući velikom patentnom zatvaraču po cijeloj dužini, pakira se kao putni kofer, unutarnje pregrade pomažu pregledno odvojiti opremu i održavati red tijekom putovanja. Naramenice i pojas za bokove mogu se sakriti, što ćete cijeniti prilikom prijevoza ruksaka zrakoplovom ili autobusom.
Visinski podesivi leđni sustav VariQuick u kombinaciji s leđnim sustavom CONTACT™ osigurava prilagodbu različitim visinama tijela i stabilno, udobno nošenje čak i pri punom opterećenju. Dio je i odvojivi mali ruksak, koji će poslužiti za jednodnevne izlete, šetnje po gradu ili kao ručna prtljaga. Zahvaljujući volumenu od 60 litara, ruksak je prikladan za višednevna ili čak tjedna putovanja.
- Volumen 60 l za putovanja na 5 i više dana
- Ženski kroj SL prilagođen ženskoj anatomiji
- Odvojivi mali ruksak za kratke izlete ili kao ručna prtljaga
- Veliki patentni zatvarač po cijeloj dužini za jednostavno pakiranje i pregled u sadržaju
- Unutarnja podjela pomoću pregrada za bolju organizaciju
- Mogućnost sakrivanja naramenica i pojasa za bokove tijekom prijevoza
- Visinski podesivi leđni sustav VariQuick
- Leđni sustav CONTACT™ za stabilnost i udobnost pri nošenju
- Čvrsti pojas za bokove za učinkovit prijenos težine na bokove
- Kompatibilan s prijenosnim računalom do 13"
- Izrađen od 420D recikliranog poliamida i 600D recikliranog poliestera
- Prikladan za lagano planinarenje, multisport i gradska putovanja
- Dimenzije 68 x 35 x 26 cm
- Težina 2520 g
- Jamstvo 24 mjeseca
| Spol | Ženski |
| Boja | smeđa |
| Vrsta sporta | planinarenje |
| Kabanica za kišu | neodređeno |
| Težina | 2520 g |
| Dimenzije | 68 x 35 x 26 cm |
| Sastav materijala | 420D reciklirani poliamid, 600D reciklirani poliester |
| Namjena | ženski ruksak, lagano planinarenje, multisport, gradsko putovanje |
| Broj komora | 2 |
| Pojas za kukove | Da |
| Prsni remen | Da |
| Veličina prijenosnog računala | 13" |
| Džep za prijenosno računalo | Da |
| Volumen | 60 l |
| Veličina prijenosnog računala | 13" |
| ID porizvoda | 395344 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena