SILCA Synergetic ulje za podmazivanje lanca, kapaljka, 59 ml
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
SILCA Synergetic ulje za podmazivanje lanca
SILCA Synergetic ulje za lanac temeljeno na tehnologiji izvorno razvijenoj za utrke Formule 1.Preporuka: Koristite idealno na čistom lancu, jednu kapljicu na svaki valjak.
|
Bočica s praktičnim i ekonomičnim kapaljkom
|
|
Odlikuje se izrazitim smanjenjem trenja, bitnim osiguranjem duljeg vijeka trajanja i tihog rada lanca
|
|
Proizvedeno u SAD
|
| Volumen | 60 ml |
| ID porizvoda | 135377 |
Dobrý deň,
rád by som sa opýtal, či je tento mazací olej (SILCA Synergetic) vhodný aj do sucha.
Ďakujem!
Dobry den,
primarne sa v tomto pripade jedna o Wet mazivo - t.j. do jazdenia vo vlhkych podmienkach.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

najlepší olej na reťaz aký som zatiaľ vyskúšal, počuteľné zníženie hluku reťaze, keď sa na reťaz po výjazde naviažu nejaké nečistoty, prach atď., stačí reťaz utrieť handrou do sucha a všetko funguje ako má, mažem cca každý piaty výjazd, používam e-bike výhradne v teréne, vrelo odporúčam
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Completely better than any other oil lube I"ve tried in the past. Drivetrain runs smooth, shifts smooth and is super silent. 100% worth the price, best chain lube apart from wax.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Citelne lepsi chod retaze, menej sa spini. Negativom je vyssia cena.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Perfektne maže a moc nešpiní.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalTo je bilo najbolje ulje koje sam ikad koristio.. jedina mu je mana što stvara nevjerojatnu količinu prljavštine na zupčanicima mjenjača.. na lancu... svemu u pogonu.. jednostavno je odbojno.. svatko tko može živjeti s njim, po kiši.. po oluji.. po blatu.. može računati na glatki rad u bilo kakvim uvjetima.. bez buke.. kad bih išao na ture veće od 1000 km, definitivno bih samo ovo nosio sa sobom... ova prljavština me stvarno smetala, pa sam nedavno prešao na vosak..
Automatski prevedeno