Cannondale Scalpel HT Hi-MOD 1 29 bicykel, carbon
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Scalpel HT Hi-MOD 1 29 bicykel
Pravi izbor su posebno vozači koji cijene nisku težinu, imaju visoke natjecateljske ambicije, kao i oni koji traže samo najbolje iz ponude. Komponente ugrađene u bicikl dolaze iz najviših serija proizvođača, često ih dopunjuju karbonski dijelovi. Za ispravan rad potreban je redovan profesionalni servis.
| Okvir |
Cannondale Hi-MOD Carbon, Proportional Response, hmotnosť rámu: 895 g
|
| Vilica |
Lefty Ocho 120 Carbon, 110 mm, Chamber Damper with remote
|
| Mjenjač |
Shimano XT, 12-speed
|
| Kazeta |
Shimano XT, 10-51, 12-speed
|
| Lanac |
Shimano XT, 12-speed
|
| Poluge |
HollowGram, BB30a w/ OPI SpideRing, 34T, 55 mm chainline
|
| Kočnice |
Shimano XT hydraulic disc, 180/160 mm XT rotors
|
| Kočione poluge |
Shimano XT hydraulic disc
|
| Naplatci |
HollowGram 25, Superlight Hi-Impact Carbon,
|
| Glavčine |
(F) HollowGram Lefty 60 / (R) HollowGram w/
|
| Žbice |
DT Swiss Competition Race, straight-pull
|
| Gume |
(F) Schwalbe Racing Ray EVO, 29 x 2.25", SnakeSkin, Addix
|
| Cijev sjedala |
C1 Carbon, 27.2x400 mm
|
| Sjedalo |
Prologo Dimension NDR, Tirox rails
|
| Lula volan |
Cannondale 1, 7075 Alloy, 1-1/8", 31.8, 7°
|
| Upravljač |
Cannondale 1 Flat, Carbon, 31.8 mm, 9° back, 760 mm
|
| Glavni sastav |
Integrated, 1-1/8 to 1.5", sealed angular contact bearings
|
| Srednji pogon |
Cannondale Alloy PF30-83
|
| Mjenjač |
Shimano XTR
|
| Dodatno |
Cannondale senzor kotača
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2022 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XTR, Shimano XT |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | ugljik |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Materijal kotača | Karbonska vlakna |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 110 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | ne |
| ID porizvoda | 148123 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Dobrý deň, budete predávať aj horšie osadené modely? Napríklad 3 alebo 4?
Dobrý deň,
chceli by sme, ale dostupnosť bicyklov je celosvetovo naďalej veľmi problematická - treba žiaľ sledovať priebežne e-shop, presné termíny naskladnenia zatiaľ určite nepoznáme.
Ďakujem veľmi pekne, budem teda priebežne sledovať
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena