Cannondale Trail 5 bicykel, červená
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Trail 5 bicykel, červená
Pogodno ne samo za svakodnevne vožnje, već i za vikend izlete izvan grada. Iskoristit ćete ga na biciklističkim stazama, neasfaltiranim cestama i u laganom terenu. Ako vozite zahtjevniji teren ili češće, računajte na češće podešavanje funkcionalnosti.
| Okvir |
SmartForm C3 hliník, SAVE, 1-1 / 8" hlavová rúrka, post mount kotúčové, StraightShot vnútorné vedenie káblov, kompatibilné s teleskopickou sedlovkou, BSA-73
|
| Vilica |
SR Suntour XCR32 RL, 100 mm, diaľkové ovládanie, pružina, 42 mm offset (27.5" ) 46 mm offset (29" )
|
| Mjenjač |
Shimano Deore M4100
|
| Prednji mjenjač |
Shimano Deore M4100, 34.9 objímka
|
| Kazeta |
Sunrace, 11-42, 10-rýchlostí
|
| Lanac |
KMC X10, 10-rýchlostí
|
| Poluge |
Shimano M4100, 36/26
|
| Kočnice |
Shimano MT200 hydraulické kotúčové, 160 / 160 mm RT10 kotúče
|
| Kočione poluge |
Shimano MT200 hydraulické kotúčové
|
| Naplatci |
WTB SX19, 32H
|
| Glavčine |
P - Shimano HBTX 505 / Z - Shimano FHTX505
|
| Žbice |
nehrđajući čelik, 14g
|
| Gume |
Rocket Rick 27.5 / 29x2.25 K-guard
|
| Cijev sjedala |
6061 Alloy, 31.6 x 350 mm
|
| Sjedalo |
Cannondale Stage 3
|
| Lula volan |
6061 Alloy, 31.8, 7 °
|
| Upravljač |
Cannondale Riser, 6061 Hliník, 25 mm zdvih, 8 ° zahnutie hore, 6 ° zahnutie dozadu, 720 mm
|
| Glavni sastav |
Semi-integrované, 1-1 / 8"
|
| Pedale |
Cannondale Platform
|
| Ručice mjenjača |
Shimano Deore M4100, 10-rýchlostí
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2021 |
| Broj prijenosa | 2x10 |
| Set | Shimano Deore |
| Veličina | XS, S - 27.5" / M, L, XL - 29" |
| Boja | crvena |
| Materijal | aluminij |
| Materijal kotača | Aluminij |
| Promjer kotača | 27.5" (XS, S) 29" (M, L, XL) |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Na oprugu |
| Hod vilice | 100 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | ne |
| ID porizvoda | 118516 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena