Cannondale Trail SL 1 29 bicykel, meteor gray
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Trail SL 1 29 bicykel
Pogodan osobito za sportske entuzijaste koji vole nakon posla ili tijekom vikenda provoditi vrijeme na dva kotača. Prikladan za redovitu vožnju po biciklističkim stazama, poljskim i šumskim cestama te u srednje zahtjevnom terenu. Obično su opremljeni komponentama koje predstavljaju zlatnu sredinu u odnosu pouzdanosti i izdržljivosti.
| Okvir |
All-New, SmartForm C2 Alloy, SAVE dropped seatstays, tapered headtube, post mount disk, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible BSA 73, 12 mm thru axle, Boost 148
|
| Vilica |
RockShox Reba RL, 100 mm, Solo Air, 15x110 thru-axle, remote lockout, tapered steerer, 51mm offset
|
| Mjenjač |
SRAM NX Eagle, 12-speed
|
| Mjenjač |
SRAM NX Eagle
|
| Kazeta |
SRAM SX Eagle, 11-50T, 12-speed
|
| Lanac |
SRAM NX Eagle, 12-speed
|
| Poluge |
SRAM SX Eagle, 30T
|
| Kočnice |
Shimano MT400 hydraulic disc, 160 mm/160 mm RT30 rotors
|
| Naplatci |
WTB STX i23 TCS, 32h, tubeless ready
|
| Glavčine |
F - Shimano MT400, 15x110 mm thru-axle
R - Shimano MT400 12x148 mm thru-axle |
| Žbice |
Nehrđajući čelik, 14 g
|
| Gume |
F - Schwalbe Rocket Rick 29x2,25 / R - Schwalbe Rocket Rick 29x2.25"
|
| Cijev sjedala |
Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.6 x 350 / 400 mm
|
| Sjedalo |
Cannondale Trail, 170 mm, steel rails
|
| Lula volan |
Cannondale 3 s Intellimountom, legura, stezaljka 31,8 mm
|
| Upravljač |
FSA Alloy Riser, 15 mm rise, 760 mm
|
| Glavni sastav |
Integrirani zatvoreni ležaj, konusni
|
| Pedale |
Cannondale Platform
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2021 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | SRAM NX, SRAM SX |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | meteor grey |
| Materijal | aluminij |
| Materijal kotača | Aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | ne |
| ID porizvoda | 118969 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Dobry den
Mate ho v Hradku? Pojdem s manzelkou okolo vo strvtok poobede stavili by sme sa nech si vyskusa.
Dakujem
Peter
Dobrý deň,
bicykel je momentálne na našom sklade - t.j. nie priamo na predajni v Hrádku. Viete si ho samozrejme objednať na danú predajňu - do poznámky k objednávke prosím vyznačte, že máte záujem o vyskúšanie na predajni pred kúpou a kolegovia pre Vás bicykel nachystajú.
Ďakujeme a prajem pekný deň.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena