Cannondale Habit Carbon LT 1 29 bicykel, chalk
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Habit Carbon LT 1 29 bicykel
Vožnja po zahtjevnom terenu, ali ni utrke neće biti problem za ovaj bicikl. Kvalitetna oprema bez kompromisa, idealna za avanturiste i redovite natjecatelje.
| Okvir |
Habit Full Carbon, 140 mm travel, Proportional Response Suspension and Geo, 55 mm chainline, ISCG05, BSA threaded BB, post mount brake, tapered headtube, DirectLine internal cable routing, UDH hanger
|
| Vilica |
RockShox Lyrik Select+, 150 mm, BedonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 42 mm offset
|
| Amortizer |
RockShox Super Deluxe Select+, DebonAir, 2-pos mode adjust, adjustable rebound
|
| Mjenjač |
SRAM GX Eagle, trigger, 12-speed
|
| Mjenjač |
SRAM GX Eagle Lunar
|
| Kazeta |
SRAM Eagle XG-1275, 10-52, 12-speed
|
| Lanac |
SRAM GX Eagle, 12-speed
|
| Poluge |
SRAM X1-C Eagle DUB, 30T, 55 mm chainline
|
| Kočnice |
SRAM Code R hydraulic disc, 4-piston, HS2 rotors, 200/200 mm
|
| Naplatci |
WTB KOM Trail i30 TCS, 32H, tubeless ready
|
| Glavčine |
(F) Formula 15x110mm thru-axle
(R) DT Swiss Star Ratchet, 12x148mm thru-axle |
| Gume |
(F) Maxxis Minion DHF, 29x2.5", 3C, EXO+, tubeless ready
(R) Maxxis Dissector, 29x2.5", 3C, EXO+, tubeless ready |
| Cijev sjedala |
Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125 mm (XS-S), 150 mm (M), 170 mm (L, XL)
|
| Sjedalo |
Cannondale Scoop Shallow Elite, cro-mo rails
|
| Lula volan |
Cannondale 1, 7075 Alloy, 1-1/8", 35 mm, 0°
|
| Upravljač |
HollowGram SAVE riser bar, Carbon, 35 mm clamp, 30 mm rise, 8° sweep, 5° rise, 780 mm
|
| Ručke |
Cannondale TrailShroom
|
| Glavni sastav |
Integrirani zatvoreni ležaj, konusni
|
| Srednji pogon |
SRAM DUB BSA MTB73 Wide
|
| Žbice |
DT Swiss Champion
|
| Dodatno |
StrapRack tool/stuff holder
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2023 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | SRAM X1, SRAM GX |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | siva |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Materijal kotača | Aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 150 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 140 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 217150 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena