Cannondale Scalpel Carbon 2 29 bicykel, zelená/sivá
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Scalpel Carbon 2 29 bicykel
Bicikli za one koji traže nisku težinu, 100 % funkcionalnost na profesionalnoj razini i zadovoljavaju se samo najboljim. Okviri izrađeni od iznimno laganih legura ili karbona upotpunjeni su vrhunskim komponentama i tehnologijama.
| Okvir |
All-New, 100 mm zdvih, BallisTec Carbon, Proportional Response Tuned, FlexPivot Chainstay, PF30-83, Tapered hlavová trubka, Speed Release 12 mm pevná os, Ai Offset, Stash compatible
|
| Vilica |
Lefty Ocho, zdvih 100 mm, Chamber Damper so zamykaním z riadidiel, OppO Spring System, tapered stĺpik, 55 mm offset
|
| Amortizer |
Fox Float DPS Performance Elite EVOL, zamykanie z riadidiel, nastaviteľný odskok
|
| Mjenjač |
Shimano XT
|
| Lanac |
Shimano XT, 12sp.
|
| Poluge |
HollowGram, BB30a, OPI SpideRing, 34T, Ai offset
|
| Kočnice |
Shimano XT hydraulic disc, 160/160 mm XT kotúče
|
| Kočione poluge |
Shimano XT hydraulic disc
|
| Naplatci |
HollowGram 25, Superlight Hi-Impact Carbon, 28 dier, 25 mm vnútorná šírka, tubeless ready
|
| Glavčine |
predný HollowGram Lefty 60 / zadný HollowGram w/DT Swiss Star Ratchet internals, 12x148 mm
|
| Žbice |
HollowGram, 2,0/1,8/2,0, straight-pull
|
| Gume |
predný Schwalbe Racing Ray EVO, 29 x 2,25", SnakeSkin, Addix Speedgrip, tubeless ready / zadný Schwalbe Racing Ralph EVO, 29 x 2,25", SnakeSkin, Addix Speed, tubeless
|
| Cijev sjedala |
Cannondale 2, 7075 Alloy, 31,6 x 400 mm
|
| Sjedalo |
Prologo Dimension NDR, STN rails
|
| Lula volan |
Cannondale 1, 7075 Alloy, 1-1/8", 31,8 mm, 7°
|
| Upravljač |
Cannondale 2 Flat, butted 2014 Alloy, 31,8 mm, 3° rise, 8° sweep, 760 mm
|
| Glavni sastav |
Integrated, 1-1/8 - 1,5", zapuzdrené kosouhlé ložiská
|
| Srednji pogon |
Cannondale Alloy PressFit30
|
| Upravljačke poluge |
Shimano XT, 12sp.
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2022 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XT |
| Veličina | XL |
| Boja | siva, zelena |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Materijal kotača | Karbonska vlakna |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 100 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | ne |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 196689 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena