GHOST Kato FS 1500 SE 29 bicykel, black matt/light green glossy
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
GHOST Kato FS 1500 SE 29 bicykel
Snažan potpuno amortizirani bicikl s kojim ćete s lakoćom savladati redovitu vožnju po terenu i cjelodnevne izlete u planinama. Oprema s dobrim omjerom snage i izdržljivosti.
| Okvir |
KATO FS AL
|
| Vilica |
RockShox Recon Silver RL, 130 mm
|
| Amortizer |
Rock Shox Deluxe Select R, 130 mm
|
| Mjenjač |
Shimano Deore SL-M6100
|
| Mjenjač |
Shimano XT RD-M8100 12 speed
|
| Kazeta |
Shimano Deore CS-M6100, 10-51T
|
| Lanac |
SHIMANO DEORE CN-M6100
|
| Poluge |
SHIMANO FC-MT510, 32T
|
| Kočnice |
Shimano BR-MT410, 180 mm/180 mm
|
| Kočione poluge |
Shimano BL-MT401
|
| Naplatci |
Rodi Excalibur XC 19
|
| Prednja glavčina |
Shimano HB-MT400-B, 15x110 mm
|
| Stražnja glavčina |
Shimano FH-MT410-B, 12x148 mm
|
| Žbice |
DT Swiss 2.0
|
| Gume |
Mitas Ocelot 29x2.10"
|
| Cijev sjedala |
Ghost Alpha 1, 31.6 mm, 150 mm
|
| Sjedalo |
Selle Italia X-Base
|
| Lula volan |
JD ST123A, 31.8 mm
|
| Upravljač |
Ground Fiftyone, 31.8 mm, 740 mm (M/L), 780 mm (XL)
|
| Ručke |
MTB Grip
|
| Glavni sastav |
Strummer Semi-integrated
|
| Srednji pogon |
Shimano BB52 BSA
|
| Pedale |
VPE-506
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2025 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XT, Shimano Deore |
| Boja | black matt/light green glossy |
| Materijal | aluminij |
| Materijal kotača | Aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 130 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 130 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 351324 |
| Veličina bicikla | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | > 190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena