Cannondale Quick 5 28 bicykel, black pearl
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Quick 5 28 bicykel
Pogodan ne samo za svakodnevna putovanja, već i za povremene izlete izvan grada u sportsko-rekreacijskom duhu. Uživat ćete na biciklističkim stazama i asfaltiranim cestama tijekom vikend aktivnosti. Ako budete htjeli voziti češće, računajte na češće podešavanje funkcionalnosti.
| Okvir |
SmartForm C3 Alloy, SAVE, tapered head tube, Straightshot hidden cable routing, flat mount disc, rack/fender mounts, 360° reflectivity
|
| Vilica |
Chromoly, 1-1/8" steerer, OutFront offset, flat mount disc, mid-blade mounts
|
| Mjenjač |
Shimano M315 Rapidfire Plus, 7-speed
|
| Mjenjač |
Shimano Tourney
|
| Prednji mjenjač |
Shimano Tourney, 31.8 mm clamp
|
| Kazeta |
Shimano HG200, 12-32, 7-speed
|
| Lanac |
KMC Z7, 7-speed
|
| Poluge |
Shimano Tourney, 46/30T
|
| Kočnice |
Promax mechanical disc, 160/160 mm rotors
|
| Kočione poluge |
Promax BL42
|
| Naplatci |
Cannondale Disc, dvostruka stijenka s ušicom, 32h
|
| Glavčine |
(F) Shimano HB-TX505, QR
(R) Shimano FH-TY505, QR |
| Žbice |
Nehrđajući čelik, 14g
|
| Gume |
Kenda Kwest, 700x35C, K-Guard, reflective strip
|
| Cijev sjedala |
6061 Alloy, 27.2 x 350mm
|
| Sjedalo |
Cannondale Fitness Ergo Double Density
|
| Lula volan |
6061 Alloy, 31.8, 8°
|
| Upravljač |
6061 Alloy Double-butted, 25 mm rise, 8° sweep, 6° rise, 640 mm
|
| Glavni sastav |
Integrated, 1-1/4"-1-1/8"
|
| Srednji pogon |
Cartridge, Square Taper
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2023 |
| Broj prijenosa | 2x7 |
| Set | Shimano Tourney |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Težina | 11.9 kg |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 28" |
| Kočnice | Mehanički diskovi |
| Vilica | Kruta |
| ID porizvoda | 202171 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena