Cannondale Bad Boy 2 27.5 bicykel, čierna
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Bad Boy 2 27.5 bicykel
Cannondale BadBoy je bicykel určený najmä pre jazdu po meste a cyklotrasách. Širšie plášte zlepšujú kontrolu nad bicyklom a pohodlie. Bicykel je vybavený dielami Shimano, ktoré sa vyznačujú svojou dlhou životnosťou a spoľahlivosťou. Pevná vidlica Cannondale Lefty Rigid je po vzore odpruženej verzie štýlovou záležitosťou, za ktorou sa každý otočí.| Okvir |
SmartForm C2 Alloy, integrated Urban Armor bumper, BSA threaded BB
|
| Vilica |
Lefty LightPipe rigid, integrirana SuperNova LED lightstrip, USB punjiva baterija, 1-1/8" steerer
|
| Mjenjač |
SHIMANO ALTUS
|
| Prednji mjenjač |
Shimano Acera, 31.8 clamp
|
| Kazeta |
Sunrace, 11-32, 9-speed
|
| Lanac |
KMC Z9, 9-brzina
|
| Poluge |
Shimano MT210, 46/30T
|
| Kočnice |
Shimano MT200 hydro kotúčové, 160/160 mm, RT26 rotors
|
| Kočione poluge |
Shimano MT200 hydro disc
|
| Naplatci |
Cannondale, double wall, 32h
|
| Glavčine |
Lefty 50 frontSealed Alloy Disc, QR
|
| Žbice |
Nehrđajući čelik, 14g
|
| Gume |
WTB bywa, 650B x 40c
|
| Cijev sjedala |
LightSkin w/ integrated rear LED light, 31.6, USB Rechargeable
|
| Sjedalo |
Fabric Scoop Radius Sport, steel rails
|
| Lula volan |
6061 alloy, 31.8, 60 mm
|
| Upravljač |
Cannondale Riser, 6061 Alloy, 18 mm rise, 8 ° back, 4 ° up, 680 mm
|
| Glavni sastav |
Tange Sem i-Integrated
|
| Pedale |
Cannondale Urban Pedal
|
| Ručice mjenjača |
Shimano Altus, 2x9
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2020 |
| Broj prijenosa | 2x9 |
| Set | Shimano Acera, Shimano Altus |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 27.5 |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Kruta |
| ID porizvoda | 100711 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena