Tern Node D8 bicikl 24 sklopivi bicikl, tamnoplava
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Tern Node D8 bicikl 24 sklopivi bicikl
Serija sklopivih bicikala Tern Node izgrađena je na kotačima od 24 inča, što je smjer u kojem se svijet sklopivih bicikala trenutno kreće, a Tern je na čelu tog pelotona. Bicikli Tern Node odlikuju se svojstvima standardnog bicikla, ali se mogu jednostavno sklopiti u kompaktnu veličinu za manje od 10 sekundi i ponijeti sa sobom u prtljažnik automobila, u javni prijevoz, pohraniti kod kuće u dnevnoj sobi ili na poslu za radnim stolom. To je idealan bicikl ne samo za velike i visoke bicikliste, za koje može biti jedini prikladan sklopivi bicikl uopće, već će ga cijeniti svi koji vole udobnost i brzinu velikih bicikala, a pritom im doslovno nekoliko centimetara nakon sklapanja ne igra ulogu. Odlično se stoga uklapa ne samo za putovanje na posao odabranim vlakovima, već je apsolutno fantastičan za odmor, kada u prtljažnik automobila udobno složite nekoliko ovih bicikala i na odredištu imate na raspolaganju udoban i gotovo punopravan bicikl, na kojem će vam mnogi zavidjeti.| Okvir |
Al 6061
|
| Mjenjač |
Shimano Claris
|
| Kazeta |
11-30T
|
| Pogon |
46T
|
| Podesiva lula volan |
Andros
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2022 |
| Broj prijenosa | 1x8 |
| Set | Shimano Claris |
| Težina | 13.3 kg |
| Boja | tamnoplava |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 24\\\" |
| Kočnice | V-kočnice |
| Vilica | Kruta |
| Nosivost | 105 kg |
| Dimenzije | 39 x 86 x 84 cm (sklopljen) |
| ID porizvoda | 167892 |
| Veličina bicikla | Univerzálna |
|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | 142 - 190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena