Cannondale Quick CX 1 28 dámsky bicykel, oranžová
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Quick CX 1 28 dámsky bicykel
Pogodno ne samo za putovanja na posao, već i za vikend izlete izvan grada. Iskoristit ćete ga na biciklističkim stazama, na asfaltiranim i neasfaltiranim cestama te tijekom vikend aktivnosti. Ako budete vozili češće, računajte na češći osnovni servis.
| Okvir |
All-New, SmartForm C3 Alloy, SAVE, tapered head tube, Straightshot hidden cable routing, flat mount disc, rack/fender mounts, 360° reflectivity
|
| Vilica |
Suntour NEX-E25, 63 mm, tapered alloy steerer, coil, remote lockout, custom crown
|
| Mjenjač |
SRAM SX Eagle, 12-Speed
|
| Mjenjač |
SX Eagle
|
| Kazeta |
SRAM SX Eagle, 11-50T, 12-speed
|
| Lanac |
SRAM SX Eagle, 12-Speed
|
| Poluge |
SRAM SX Eagle Power Spline, 38T
|
| Kočnice |
Shimano MT210-UR300 hydro disc, 160/160 mm RT56 rotors
|
| Naplatci |
Cannondale Disc, dvostruka stijenka s ušicom, 32h
|
| Cijev sjedala |
Cannondale 3 6061 Alloy, 27.2 x 350 mm
|
| Sjedalo |
Cannondale Fitness Ergo Double Density
|
| Lula volan |
Cannondale 3 s Intellimountom, legura, stezaljka 31,8 mm
|
| Upravljač |
Cannondale 3, 6061 double-butted, 20 mm rise, 9° back, 660 mm
|
| Pedale |
Cannondale Platform
|
| Spol | Ženski |
| Godina modela | 2021 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | SRAM SX |
| Veličina | XS, S, M, |
| Boja | narančasta |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 28" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Na oprugu |
| Hod vilice | 63 mm |
| ID porizvoda | 119046 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena