Wahoo KICKR CORE 2 biciklistički trenažer
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Wahoo KICKR CORE 2 biciklistički trenažer
KICKR CORE 2 je pametniji način za početak vožnje u zatvorenom prostoru. Nadovezuje se na provjerene performanse originalnog CORE modela i donosi bržu i jednostavniju instalaciju, bolju povezanost i nove ključne značajke iz KICKR ekosustava. Bilo da tek počinjete s biciklizmom pod krovom ili poboljšavate svoj prostor za trening, CORE je spreman rasti s vama.|
Režim Race Mode – iznimno brz odziv i precizniji podaci o performansama
|
|
Integrirani WiFi – automatska ažuriranja i funkcija KICKR Bridge
|
|
Poboljšani LED sustav – jasnija indikacija povezivanja i statusa
|
|
Redizajnirane noge trenažera – brža montaža i bolja stabilnost
|
| Maks. snaga | 1 800 W |
| Maks. uspon | 16 % |
| Maks. nagib | -10 % |
| Težina trenažera | 18 kg |
| Maks. težina vozača | 113 kg |
| Vrsta otpora | elektromagnetski |
| Preciznost | +/- 2 % |
| Kazeta | 11-brzinska, 11-28T |
| Adapteri | Adapter QR 130/135 mm i podloška glavčine, adapter 12x142/148 i podloška glavčine, odstojnik kazete 1,8 mm |
| ID porizvoda | 372470 |
Dobrý den,
mám kolo s řazením Campagnolo 11 (kazeta Chorus 11-27). Mohl bych s tímto kolem rovnou jezdit na Wahoo Kickr Core 2 s dodávanou kazetou, nebo bych musel na trenažér nejdříve přikoupit jiný ořech a kazetu? Děkuji za odpověď. P.
Dobry den, bude potrebne zakupit Campagnolo orech (https://www.mtbiker.sk/shop/cyklotrenazery/prislusenstvo/wahoo-core-orech-pre-campagnolo-p109421.html) a Campagnolo kazetu (prip. kazetu prehodit priamo z bicykla).
Pozdrav, planirate li u budućnosti opskrbiti CORE 2 novim Zwift Cogom?
Petar
Dobrý deň,
V priebehu 1 týždňa by nám mali prísť na sklad a po naskladnení túto verziu pridáme do ponuky.
Dobry den, budete mat v dohladnej dobe na sklade verziu so zwift cog? Dakujem.
Dobrý deň
Naskladnenie so zwift cog, očakávame na 24.11
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena