Tvoj interes smo zabilježili.
Ručice mjenjača za cestovne i gravel bicikle Shimano
Rasprodaja -20% Shimano Dura Ace ST-R9250 Di2 Dual Control el. mjenjač/meh. kočione ručice, 2x12
559 €
-20%
MPC 719 €
Rasprodaja -6% Shimano GRX ST-RX400L/BR-RX400F mjenjač/hidraulična kočnica, lijeva, 2x10, crijevo 1 000 mm
179 €
-6%
MPC 239 €
Rasprodaja -9% Shimano 105 ST-R7020/BR-R7070 mjenjač/hidraulična kočnica, 2-brzinska, lijeva, flat mount, crijevo 1 000 mm
199 €
-9%
MPC 339 €
179 €
-14%
MPC 269 €
Akcija -15% Shimano 105 ST-R7020/BR-R7070 mjenjač/hidraulična kočnica, 11-brzina, desna, Flat Mount, crijevo 1 700 mm
219 €
-15%
MPC 309 €
-8% Shimano Claris ST-R2000-R mjenjač/mehanička kočiona ručica, desna, 8-brzina, OEM
57,99 €
-8%
MPC 67,99 €
-15% Shimano Sora ST-R3000-R mjenjač/kočiona ručica, desna, 9-brzina, OEM
69,99 €
-15%
MPC 81,99 €
-23% Shimano Tiagra ST-4700 Dual Control ručice, mjenjač/kočnice, 2x10
169 €
-23%
MPC 219 €
299 €
savings
MPC 429 €
-13% Shimano SL-4700 Tiagra mjenjač, 2x10-brzina, lijeva
51,99 €
-13%
MPC 59,99 €
-13% Shimano SL-4700 Tiagra mjenjač, 10-brzina, desni
51,99 €
-13%
MPC 59,99 €
savings Shimano 105 ST-R7120/BR-R7170 mjenjač/hidraulična kočnica, 12-brzina, desna
199 €
savings
MPC 359 €
savings Shimano 105 ST-R7120/BR-R7170 mjenjač/hidraulična kočnica, 2x12, lijeva
199 €
savings
MPC 359 €