SCOTT Duncan SL cijev sjedala, Ø-31.6 mm, 400 mm, offset 10 mm
SCOTT Duncan SL cijev sjedala
|
Karbonska konstrukcija koju je dizajnirao Syncros
|
|
Optimizirana mješavina snage i male težine
|
|
Dokazani dizajn stezaljke Syncros za jednostavno podešavanje
|
| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer | 31.6 |
| Duljina | 400 mm |
| Pomak | 10 mm |
| Težina | 210 g |
| Kompatibilnost | vodilice 7x7 mm do 7x10 mm |
| ID porizvoda | 357584 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena