RockShox Reverb Stealth C1 teleskopická sedlovka + STD páčka, Ø-30.9 mm, 301 mm/100 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox Reverb Stealth C1 teleskopická sedlovka + páčka STD
Rodina sedloviek RockShox Reverb sa rozrástla o nového člena s označením C1. Jedná sa o hydraulicky ovládanú sedlovku s vedením vnútrom rámu - Stealth. Ovládanie sedlovky je páčkou 1X z riadidiel v základe 2 000 mm dlhým vedením, ktoré je možné vďaka priloženej sade a kvapaline skrátiť na požadovanú dĺžku.|
Kraća je i ukupna duljina cijevi sjedala, što omogućuje ugradnju u manje okvire
|
|
Ventil za odzračivanje je lako dostupan, bez potrebe za demontažom cijevi sjedala
|
|
Značajno produljeni preporučeni servisni interval
|
| Boja | crna |
| Promjer | 30.9 mm |
| Hod teleskopske cijevi sjedala | 100 mm |
| Upravljanje | unutarnje vođenje sajle |
| Ukupna duljina | 301 mm |
| Hod | 100 mm |
| Poluga | STD - gornja desna/donja lijeva |
| Pomak | 0 mm |
| Zaključavanje | dvostruki vijak |
| Sadržaj pakiranja | dropper, ručica, vodilica duljine 2000 mm, set za odzračivanje, tekućina |
| ID porizvoda | 90597 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena