RockShox Reverb Stealth C1 teleskopska cijev sjedala, Ø-30.9 mm, 351 mm/125 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox Reverb Stealth C1 teleskopska cijev sjedala
|
Nova kraća ukupna duljina cijevi sjedala
|
|
Nove unutarnje komponente smanjuju silu potrebnu za uvlačenje sjedala za 50%
|
|
Stealth – unutarnje usmjeravanje crijeva
|
| Boja | crna |
| Promjer | 30.9 mm |
| Hod teleskopske cijevi sjedala | 125 mm |
| Upravljanje | unutarnje vođenje sajle |
| Zaključavanje | dvostruki vijak |
| Pomak | 0 mm |
| Ukupna duljina | 351 mm |
| Sadržaj pakiranja | dropper, ručica, crijevo duljine 2000 mm, set za odzračivanje, tekućina |
| Tehnička oznaka | SP-RVB-S-C1 |
| ID porizvoda | 90593 |
Zdravím, túto sedlovku som od vás kúpil tento mesiac, funguje na jednotku.Len by ma zaujímalo, prečo mi prišla s iným typom ovládania?A nie tým ako je na obrázku.
Dobrý deň, možné to môže byť, viete nám prosím dať číslo objednávky ?
Dobrý deň,
sedlovka má teda na ilustračnom obrázku stále vyobrazenú nesprávnu páčku?
Dobry den,
vdaka za upozornenie, produktova fotografia upravena.
Číslo objednávky 310473
Dobrý deň, preverili sme váš dotaz, sedlovka bola objednaná od dodávateľa, ktorý má ilustračný obrázok (ktorý máme prevzatý aj my), v popise uvádza že sedlovka má zatláčaciu páčku, prevedenie je C1
Pravdepodobne mi prišla sedlovka typu 2x a nie C1
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena