FORCE AERION sjedalo, 148 mm
Sportsko sjedalo FORCE AERION dizajnirano je s ergonomskim oblikom i središnjim izrezom koji učinkovito smanjuje pritisak na osjetljive dijelove i povećava udobnost čak i tijekom dužih vožnji. Ispuna Support Foam ublažava vibracije, podupire pravilan položaj i pomaže odgoditi umor. Površina Soft Touch / Anti-slip ugodna je na dodir i sprječava klizanje, čime pruža sigurnost na različitim terenima.
- Bez brave ispod sjedala
- Okvir sjedala od najlona
- Čelični nosači s mjerilom
- Materijal: umjetna koža
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 148 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 260 mm |
| Težina | 320 g |
| ID porizvoda | 403429 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena