FORCE SPY retrovizor za upravljač, obostrano
FORCE SPY retrovizor za upravljač je okruglo zrcalo namijenjeno za obostranu montažu, koje pridonosi povećanju sigurnosti tijekom vožnje.
- Podesiv kut zrcala i držača
- Jednostavna instalacija
- Izrađeno od nerazbijajuće sigurnosne ABS plastike
| Boja | crna |
| Težina | 59 g |
| Duljina | 45 mm |
| Promjer ogledala | 71 mm |
| Za promjer upravljača | 22,2 mm |
| Materijal ogledala | plast ABS |
| Sadržaj pakiranja | 1 kom ogledalo |
| ID porizvoda | 391564 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena