Hayes Dominion A4 hidraulična prednja kočnica, 4-klipna, Post Mount, crijevo 1 000 mm
Hayes Dominion A4 hidraulička kočnica
Hidraulička kočnica Dominion A4 donosi najkraći mogući mrtvi hod ručice (dead stroke), zahvaljujući čemu je početak sile kočenja brz i pouzdan. Riječ je o kočnici s četiri klipa, koja nudi nenadmašnu krutost zahvaljujući hladno kovanom čeljusti i sigurnosnom vijku pločica King Pin Pad Retention. Kočnice su dizajnirane za ultimativne performanse u svim uvjetima i s najjednostavnijim održavanjem, također zahvaljujući korištenoj kočionoj tekućini DOT 5.1.Tehnologije:
- QuickBite² sustav - za osjetljivu, nježnu i tihu modulaciju sile kočenja. Odvodi toplinu i sprječava prekomjernu buku koja nastaje tijekom kočenja.
- Crosshair Caliper Alignment System - značajno pojednostavljuje podešavanje čeljusti
- MRC (Modal Resonance Cancelation) - minimizira vibracije, čime smanjuje ukupnu buku i povećava silu kočenja
- Low Input - High Fidelity (LoFi) - sustav s niskim otporom s predvidljivim početkom sile kočenja
- SRL (Stable Rate Link) - isti hod ručice bez obzira na njezinu udaljenost od upravljača
|
Two-Stroke Dual-port - za savršeno odzračivanje kočnica kroz dva ventila za odzračivanje na kočionoj čeljusti
|
|
King Pin Pad Retention - vijak za osiguranje pločica povećava krutost čeljusti s četiri klipa
|
|
Sealed Cartridge Bearings Lever Pivot - ručica kočnice pričvršćena pomoću ležajeva
|
|
Brzo i pouzdano kočenje zahvaljujući kratkom mrtvom hodu ručice
|
|
Crijeva ojačana kevlarom za maksimalnu otpornost na širenje
|
|
Flip-Flop ručica kočnice je upotrebljiva za desnu i lijevu stranu
|
|
Podesiva udaljenost ručice bez potrebe za alatom
|
|
Tiho i snažno
|
| Mjesto | Prednje |
| Vrsta kočnica | hidraulične |
| Preporučene pločice | Hayes Semi-Met T106, Hayes Sintered T100 |
| Preporučeni diskovi | D-series 160 mm/180 mm/203 mm |
| Duljina crijeva | 1 000 mm |
| Težina | 310 g |
| Punjenje | DOT 5.1 |
| Montaža | ručica: na stezaljku, čeljust: Post Mount |
| Vrsta ručice | standardnoživotni standard |
| Boja | siva |
| ID porizvoda | 308714 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena