Shimano MT200 hidraulična stražnja kočnica, Post Mount, crijevo 1 350 mm, pločice B05S, adapter SM-MA-R160P/S
Ovaj proizvod je nedostupan
Freni a disco MTB Freni a disco MTB (Shimano)
Možeš isprobati i ove pretrage
Hydraulická kotúčová brzda Shimano MT200 je spoľahlivé riešenie pre horské bicykle, určené na montáž na zadné koleso. Brzdová páka BL-MT200 je spojená so strmeňom BR-MT200 hadicou BH59-SS s dĺžkou 1350 mm. Brzda je dodávaná s organickými brzdovými platničkami B05S a adaptérom SM-MA-R160P/S pre Post Mount uchytenie.
  • Hydraulická kotúčová brzda pre MTB použitie
  • Určená na zadné koleso
  • Hadička BH59-SS s dĺžkou 1350 mm
  • Brzdové platničky B05S (resin)
  • Adaptér SM-MA-R160P/S pre Post Mount
  • Montáž páky na objímku
  • Technológia odvzdušnenia One Way Bleeding
  • Materiál: hliník / oceľ
  • Celková hmotnosť balenia 483 g
Pojedinosti proizvoda
Mjesto Stražnje
Vrsta kočnica hidraulične
Vrsta stremena 2-klipni
Duljina crijeva 1 350 mm
Vrsta montaže Post Mount
Materijal hliník + oceľ
ID porizvoda 395091
Recenzija proizvoda  (0 ocjena)
0/5
(0 ocjena)
(0 ocjena)
Kako ti ocjenjuješ proizvod?
Dodaj recenziju
Pomozi drugima, osvoji bodove i kupuj jeftinije do 15 % zahvaljujući programu vjernosti
Pitanja o proizvodu
Trenutno nema nikakvih pitanja
Obrazac se obrađuje
UPOZORNENIE
NEBEZPEČENSTVO - Nedodržanie pokynov bude mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA - Nedodržanie pokynov by mohlo mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA
- Pred jazdou na bicykli si vodiči musia zvyknúť na vyšší výkon tejto brzdy. 220 mm, 203 mm a 180 mm rotory kotúčových bŕzd poskytujú väčšiu brzdnú silu ako 160 mm rotory kotúčových bŕzd. Ak budete jazdiť na bicykli bez dôkladného oboznámenia sa s brzdnými vlastnosťami, brzdenie môže mať za následok pád z bicykla s možným následkom vážneho poranenia alebo smrteľnej nehody.
- Skontrolujte hrúbku brzdných doštičiek a nepoužívajte ich v prípade, že majú hrúbku 0,5 mm alebo menej. To môže spôsobiť nefunkčnosť bŕzd a viesť k vážnemu zraneniu spôsobenému pádom alebo zrážkou.
- Nepoužívajte rotor kotúčovej brzdy ak je jeho hrúbka 1,5 mm alebo menej. Nepoužívajte ho tiež v prípade, že je viditeľný hliníkový povrch. Rotor kotúčovej brzdy sa môže zlomiť a viesť k vážnemu zraneniu spôsobenému pádom.
- Na použitie s typom hydraulickej kotúčovej brzdy s páčkou duálneho riadenia
- Brzdná sila hydraulického brzdového systému sa zvýši spolu s veľkosťou rotora kotúčovej brzdy (140 mm, 160 mm, 180 mm, 203 mm).
- Nepoužívajte 203 mm rotor kotúčovej brzdy. Tým sa nadmerne zvýši brzdná sila, čo môže spôsobiť stratu kontroly nad bicyklom, pád a vážne zranenie.
- 180 mm rotor kotúčovej brzdy použite iba vtedy, ak nemôžete získať dostatočnú brzdnú silu so 160 mm rotorom kotúčovej brzdy pri skúšobnej jazde, napríklad pri jazde na cestnom bicykli s elektronickou asistenciou alebo v prípade, že je jazdec ťažký. V opačnom prípade môžete stratiť kontrolu nad bicyklom, spadnúť a vážne sa poraniť.