FORCE S6.2 podesivi držač, Ø-25.4 mm
FORCE S6.2 podesiva lula volana
Podesiva aluminijska lula volana Force S6.2.| Boja | crna |
| Duljina lule | 100 mm, 120 mm |
| Promjer volana | 25,4 mm |
| Model | S6.2 |
| Kut | podesivo u rasponu -10°/+ 50° |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 324 g / 356 g |
| Vrat vilice | 1 1/8" (28.6 mm) |
| ID porizvoda | 10635 |
Dobry den,
mam podobny predstavec (Merida Crossway 15 2015) a stratil som tu "velku sraubu" pri klbe. Teda stratil som len jednu cast a zistil som, ze to je rozmer M8 srauba. Da sa take nieco samostatne kupit u vas?
Dobrý deň, nie samostatný taký diel nepredávame.
Zdravim. Na aký priemer vidlice je predstavec? Uvedený je len priemer riadidiel. To je tak ťažké doplniť obidve rozmery? Ďakujem
Dobrý deň prajem, predstavec je určený pre 1 1/ 8" (28.6 mm) stĺpik vidlice.
Vďaka za upozorennie, údaj dopĺňam aj do popisu produktu.
chcel by som vediet dlzku predstavca, dakujem. Andrej /0918234876/
Dobry den,
tento ma dlzku 100 mm
dobry den, da sa objednat aj pre riadidla 31,8 mm ?
Dobrý deň,
dostupnosť preveríme s dodávateľom a budeme Vás informovať.
Dobrý deň,
takže predsatvec pre takýto priemer je dostupný a nájdete ho tu : https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/predstavce/force-s-6-4-predstavec-nastavitelny-31-8mm.html
a existuju aj dlhsie nastavitelne predstavce? mam stlpik 286mm a riaditka musim odmerat.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Bál som sa, že nebude držať, ale je dostatočne pevný a plní svoju funkciu.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Potreboval som zdvihnúť riadítka o viac ako 5cm a skvele sa na to hodil.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Skvele zdvihol riaditka, odporúčam.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
kvalitne prevedenie, povrch
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Super, som spokojný
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Dobrý predstavec
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
ok
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Prestala ma bolieť ruka. Drží, nevŕzga. Pozor použité 6-stky skrutky.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
klasický polohovateľný predstavec pre hobby použitie
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original