FORCE Toro podesivi držač, Ø-31.8 mm
FORCE Toro podesiva cijev upravljača
|
Podesiva lula volana za volane promjera 31.8 mm i vilicu promjera 1 1/8"
|
|
Kut je u rasponu od -48°/+60°
|
|
Pričvršćivanje s četiri vijka
|
| Boja | crna |
| Duljina lule | 80 mm, 95 mm |
| Promjer volana | 31,8 mm |
| Promjer za upravljač | 31.8 mm |
| Promjer za stup | 1 1/8 - 28.6 mm |
| Kut | -48 ° / +60 ° |
| Materijal | Al 6061 T6 |
| Težina | 264 g (80 mm), 281 g (95 mm) |
| ID porizvoda | 43882 |
Varijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-25.4 mm
Dobry den, dcera ma kupeny cez vas GT detsky bicykel, a by potrebovala vyssie riadidla, rad by som sa spytal, ci tento predstavec je kompatibilny. Dakujem. https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/detske-bicykle/20-palcove/gt-stomper-prime-20-2018-corsa-blue-detsky-bicykel.html
Dobrý deň,
bude vám sedieť aj tento predstavec, ale ako predĺženie krku by som skôr odporúčal tento produkt: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/predstavce/bbb-bhp-21-extender-28-6mm.html
Varijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
A felülről a csillaghoz történő rögzítéshez csavart és a nyílásba lezáró dugót tartalmaz-e?
Helló, nem, a csavar nem tartozék.
Varijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
A lezáró gumi / műanyag dogó sem a felső nyílásba? Köszönettel
A gyártó nem használ műanyag poharat ehhez a modellhez
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-25.4 mm
Potreboval som sa vzpriamiť, menej predkloniť - bolesti v krížoch...
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalSom teraz absolutne spokojný.
Varijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
splnil účel, baba sa už nemusí krčiť ..
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
Vyborna vec,manzelka sa potesila.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
Vyborny predstavec.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
za mňa dobrá voľba
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta FORCE Toro nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
jedina možnost ako zmenit vyrazne poziciu sedenia na biku
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original