Race Face Ride 35 lulica, Ø-35 mm, stealth
Race Face Ride 35 lula volana
Lula volana Race Face Ride 35 dizajnirana je za vozače koji traže kvalitetu i performanse Race Facea po pristupačnoj cijeni. Nudi optimalnu kombinaciju čvrstoće, krutosti i male težine, što ga čini idealnim dodatkom za volan i cijev sjedala iz serije Ride.| Boja | crna |
| Duljina lule | 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm |
| Promjer volana | 35 mm |
| Težina | 145 g (80 mm) |
| Materijal | dural AL 6061 |
| Kut | +/-6° |
| Promjer za stup | 1-1/8" |
| Visina | 40 mm |
| ID porizvoda | 380431 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.
