Ritchey RL1 Switch držač, Ø-31.8 mm, 120 mm
Ritchey RL1 Switch je lula volana s provjerenim dizajnom s četiri vijka, koja kombinira visoku krutost i sigurno pričvršćivanje upravljača s mogućnošću elegantnog skrivenog provođenja kabela. Zahvaljujući sustavu Ritchey Switch, omogućuje provođenje do tri sajle ili crijeva od upravljača izravno u sklop glave i okvir, osiguravajući čist i uredan kokpit bez nepotrebnog nereda oko upravljača. Linija RL1 namijenjena je biciklistima koji žele moderna tehnička rješenja i pouzdanost marke Ritchey po povoljnoj cijeni.
- Mogućnost skrivenog provođenja do tri kabela ili crijeva kroz sklop glave i okvir
- Kompatibilan sa sustavom Ritchey Switch (lula volana, sklop glave i podloške Switch)
- Dizajn s četiri vijka za čvrsto i sigurno pričvršćivanje upravljača
- Aluminijska legura 6061 za pouzdanu čvrstoću i izdržljivost
- Uključen je vodič za kabele
- Gornji poklopac s kompresijskim vijkom nije uključen
| Boja | crna |
| Promjer volana | 31,8 mm |
| Materijal | aluminij |
| Nagib lule volana | 84° |
| Za upravljač | 31,8 mm |
| Širina stezaljke | 41 mm |
| Promjer za stupac vilice | 28,6 mm |
| Visina (Stack) | 48 mm |
| Težina | 200 g |
| Upozorenje | gornji poklopac s kompresijskim vijkom nije uključen u pakiranje |
| ID porizvoda | 396742 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena