LOOK KEO Blade Carbon nášľapné pedále
LOOK KEO Blade Carbon nášľapné pedále
Cestné pedále LOOK KEO Blade Carbon s revolučným planžetovým patentom prichádzajú v novej verzii s prepracovanou oskou, u ktorej sa o 25 % zväčšila vzdialenosť medzi ložiskami, čim sa výrazne zlepšuje prenos energie. Ďaľšou významnou zmenou sú vylepšené tesnenia proti vniknutiu vody na obidvoch stranách pedálu.|
Karbonsko tijelo s aerodinamičnim profilom
|
|
Kompozitové planžety s pnutím 8 aj 12 Nm sú súčasťou balenia
|
|
Kufre Keo Grey 4.5° sú súčasťou balenia
|
| Boja | crna |
| Kontaktna površina | 700 mm2 |
| Širina kontaktne površine | 67 mm |
| Nastavenie planžety | 8 - 12 Nm |
| Težina | 115 g (kus) |
| Visina pedale | 14.8 mm (s uloškom) |
| Materijal | Chromoly+ (os), karbón (telo) |
| ID porizvoda | 100971 |
Dobrý deň chcel by som sa spýtat prišli mi pedále ale v balení su len 8nm planžety a v popise priduktu máte že su súčastou balenia aj 12nm
Ďakujem za odpoveď
Dobry den,
jeden typ by mal byt predinstalovany, druhy je sucastou balenia.
Pokial tomu tak nie je, tak nas to samzorejme mrzi - kontaktujte nas potom e-mailom na [email protected] a vzniknutu situaciu co najskor vyriesime.
Prajem pekny den.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Skvele lahucke pedale som s nimi maximalne spokojny
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Zatial spokojnost a su pribalene 2 tvrdosti.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Vsetko ako ma byt
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
- kupované pre kamaráta, ale ten si ch pochvaľuje
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Odsúšaná klasika, nie je im čo vyčítať
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Asi pedále do ktorých sa mi najhoršie našľapovalo.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
To chce prax …
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original