SPANK SPOON 110 platforme pedale, plava
SPANK SPOON 110 platform pedale
SPOON 110 spadaju među najsvestranije pedale.|
Kovana kromolna osovina koja pruža snagu i izdržljivost
|
|
Konkavni profil s 20 prethodno sastavljenih čeličnih klinova
|
|
Veličina 110 je univerzalna i za muškarce i za žene
|
| Boja | plava |
| Materijal | legura magnezija |
| Dimenzija | 110 x 105 mm |
| Ležajevi | industrijski zatvoreni ležajevi |
| Profil | konkavno, 16 - 12 - 16 mm |
| Broj pinova | 20 kom (jedna pedala) |
| Težina | 420 g (par) |
| ID porizvoda | 163607 |
Varijanta SPANK SPOON 110 platformové pedále, zlatá
Zdravim, rad by som sa opytal ako mam pedal dotiahnut. Po odkryti tej ochrannej ciapocky som tam nasiel nejaky kluc ale ziaden imbus som tam nevopchal. Najmensi bol maly a o jeden vacsi zas velky.
Dobry den,
mate na mysli dotiahnutie pri montazi na kluku? V tom pripade pedal dotahujete imbusovym klucom - otvor je na strane osky (pri zavitoch).
Alebo potrebujete pedale vyservisovat, lebo v nich vznikla vola?
Dakujem.
Pedal zoservisovat mam namysli, lebo vznikla v nom vola a chcel som ho z vnutra dotiahnut (ako to u vacsiny pedalov funguje), ale nenasiel som spravny kluc tak ci tam je nejaky specialny alebo nieco ine
Dobry den, ano, pri servise osky/lozisk potrebujete specialny nastroj, tzv. "blind eye bearing puller". Viac o celom procese a vhodnych nahradnych dieloch tu - https://spank-ind.com/apps/help-center#how-do-i-change-the-bearings-in-my-spank-pedals.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta SPANK SPOON 110 platformové pedále, zlatá
Kiváló minőségű termék
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original