Race Face Atlas kľuky, 175 mm, 1x12, bez prevodníku, červená
Race Face Atlas kľuky
Kľuky Race Face Atlas boli vyvinuté pre drsné jazdné podmienky. Kľuky sú vyrobené z duralovej zliatiny AL7050 a potom vyfrézované, pričom majú dostatočné rezervy na použitie na dirtových, enduro alebo zjazdových bicykloch.Upozornenie: Kľuky sú dodávané bez prevodníka a stredového zloženia. Kompatibilné prevodníky nájdete v našom MTBIKER eshope.
|
Udubljenja s unutarnje strane ne utječu na krutost, dok težina ostaje ugodno niska.
|
|
Vďaka univerzálnej šírke osky 134 milimetrov môžete použiť rôzne druhy stredových zložení
|
|
Mogućnost korištenja lančanika Race Face Direct Mount Cinch
|
| Set | Ostali |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Duljina pogona | 175 mm |
| Težina | 620 g |
| Za donji nosač | Navojni: BSA, utisni: Pressfit BB92 i PF30 |
| Linija lanca | 52 mm |
| Dimenzije osovine | promjer: 30 mm, duljina: 134 mm |
| Boja | crvena |
| ID porizvoda | 203384 |
Varijanta Race Face Atlas kľuky, 1x12, bez prevodníka
Dobrý deň , da sa na tychto kľukach oska prelisovať ? Objednal som si dávnejšie išiel som to dnes prehodit a zistil som že je kratšia
Dobry den, 30 mm Cinch osky je mozne vymienat - https://youtu.be/iNEel-bLAc8?si=5AToGKocv9U_xoor.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Race Face Atlas kľuky, 1x12, bez prevodníka
Tökéletes
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original