FORCE C 8.3 pogoni za 24" bicikle, 152 mm, 3x8, 42/34/24T
FORCE C 8.3 pogonske ručice za bicikle 24"
Aluminijske MTB pogonske ručice za bicikle 24" s trostrukim lančanikom s odvojivim poklopcem.| Set | Ostali |
| Broj prijenosa | 3x8, 3x7, 3x6 |
| Duljina pogona | 152 mm |
| Težina | 840 g |
| Boja | Crna |
| Broj zuba | 42/34/24 zuba |
| Materijal | aluminij/čelik |
| Linija lanca | 47 mm |
| Kompatibilni pogonski sklop | četvrtasta osovina duljine 118 mm |
| ID porizvoda | 44615 |
Dobrý večer. Môžem použiť tento 3-prevodnik ako náhradu za tento http://bike4u.cz/produkt/trojprevodnik-152-mm-42-34-24-sr-suntour-xcc-t102-50085?cid=141
Popise píšu, že má 4 hrán a 9/16" závit. Najradšej by som kúpil originál, ale žiaľ bohu nemôžem ho nikde zohnať. Vďaka za odpoveď
Dobrý deň,
áno, tieto kľuky môžete použiť, no možno bude potrebné vymeniť aj stredové zloženie.
Dobrý deň.
Hľadám kľuky 152mm s uchytením BCD ( ideálne 104). Chcem to na prerábku 24“ bicykla na jednoplacku. Vyhovovali by Force C 8.3? Prípadne poradte vhodné dostupné kľuky.
Ďakujem.
Dobrý deň,
kľuky majú požadovanú dĺžku, takže budú vhodné, no nemajú vymeniteľné prevodníky, takže rozmer BCD nemajú.
Hello
Mi a különbség a Force C 8.3(44615) és a Force C 8.2(103809) között.
Előre is köszönöm
Üdvözlöm ,
a Force C 8.3(44615) újabb verzió és könnyebb mint elődje .
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

primerane kluky zo dobru cenu
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Vsetko sedi
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original