Shimano Deore lančanik, srednji, 32T, 3x9
Srednji lančanik DEORE 32 zuba za pogone FC-M510. S posebno oblikovanim zubima i lancima sustava HG osigurava izvrsnu razinu mijenjanja brzina.
Tip: MTB, Ukupna težina pakiranja: 121g, Broj zuba na lančaniku: 32, Lančanici: 9 brzinski, Za kombinaciju lančanika: 44/32/22, Broj prijenosa: 3x9, Razmak lančanika: 104mm, srebrni
SHIMANO DEORE. Dizajniran za sve tipove vozača koji preferiraju agresivan i energičan stil vožnje, ili rekreativne vozače koji zahtijevaju maksimalnu pouzdanost pri svakom mijenjanju brzina. Komponente DEORE su konstruirane i prilagođene kako bi pružale učinkovitost, stabilnost i pouzdanost.
| TEHNIČKI PODACI: | |
|---|---|
| Tip | MTB |
| Ukupna težina pakiranja | 121g |
| Broj zuba na lančaniku | 32 |
| Kompatibilnost sa sustavom | 3x9 |
| Za kombinaciju lančanika | 44/32/22 |
| Materijal | Čelik |
| Razmak lančanika | 104mm |
| Boja | srebrena |
| Set | Shimano Deore |
| Montiranje zupčanika | BCD 104 mm |
| ID porizvoda | 58291 |
Prepáčte neviete mi poradiť jednoprevodník na staré deore LX holowtech kľuky mal som 3x v predu ale chcel by som zohnať jednoprevodník neviem ako mám odmerať rosteč
Dobrý deň, rozteč sa meria od uchytenia jedného šróbu k uchyteniu ktoré je oproti.
Dobrý deň prajem ! Bude mi sedieť aj na kľuky FC M440 ? Mne sa zdá, že by mal .
Ďakujem .
Dobrý deň,
Áno bude sedieť
Dobry den! Je tento prevodnik este realne dostupny? Dakujem
Dobrý deň,
Dodávateľ má na sklade dostatočné množstvo takže áno je reálne dostupný.
Dobrý deň bude mi to sedieť na kľuky SHIMANO FC-TY301 ?
Dobrý deň,
prevodník je určený pre systém 3x9, kľuky FC-TY301 sú určené pre 3x6/7/8.
a nemáte nejaky na 8 prevodov ?
Dobrý deň,
Podľa technickej dokumentácie Vaše kľuky nemajú možnosť výmeny prevodníka (prevodníky sú nitované) https://si.shimano.com/api/publish/storage/pdf/en/ev/FC-TY301/EV-FC-TY301-3907B.pdf
Dobrý deň, je možné ho použiť aj na 3x10?
Ďakujem
Dobrý deň,
teoreticky by to možno šlo, ale môže sa stať že výkon takéhoto radiaceho systému nebude s príslušnou reťazou optimálny, určite odporúčame pre 10-rýchlostný systém použiť 10-speed-specific prevodník, napr. https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/prevodniky/shimano-prevodnik-32z-m770-m780-xt-strieb-104-mm.html
Dobrý deň, bude pasovať aj na Deore FCM532? Vdaka
Dobrý deň,
Prevodník bude sedieť.
A bude pasovat aj na kluky Shimano FC-M391
Dobrý večer prajem,
áno, bude sedieť, prevodník má rozteč 104mm, tak ako Vaše kľuky.
Dobrý deň,
nie, jedná sa o oceľový prevodník a údaj sme doplnili aj do popisu.
Dobrý deň.
Bude pasovať aj na Deore LX FC-M572?
Dakujem
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

sedi perfektne, ale v podstate som nic ine ani necakal
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
funguje super , spokojnost.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
slušný štandart
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Super
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original