Ritchey SUPERLOGIC Zero Rise upravljač, Ø-31.8 mm/760 mm, podizanje 0 mm
Karbonski upravljač Ritchey SuperLogic Zero Rise namijenjen je zahtjevnoj cross-country i all-mountain vožnji, gdje se zahtijeva maksimalno lagana komponenta bez kompromisa u krutosti i upravljivosti. Zahvaljujući širini od 760 mm s mogućnošću preciznog skraćivanja, nude stabilnost na tehničkom terenu i sigurnost pri brzim spustovima. Ergonomski nagib i uspon osiguravaju prirodan položaj zapešća, čime se smanjuje umor pri dugim vožnjama. Niska težina i visoka čvrstoća čine ovaj upravljač idealnim izborom za natjecatelje i ambiciozne hobi vozače koji traže vrhunski omjer težine i performansi.
- Namjena: cross-country i all-mountain vožnja
- Materijal: visokokvalitetno karbonsko vlakno
- Kompatibilnost s bar-endovima: ne
- Preporučeni moment pritezanja ručica: 5 Nm
- Maksimalni moment pritezanja predstavca: 5 Nm
- Površinska obrada: mat UD karbon
| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer | 31.8 mm |
| Širina volana | 760 mm |
| Visina upravljača | 0 mm |
| Težina | 155 g |
| Zavoj unatrag | 7° |
| Doseg | 5° |
| ID porizvoda | 396754 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena