RockShox Pike Ultimate Charger 3.1 RC2 27.5" amortizirana vilica, 140 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox Pike Ultimate Charger 3.1 RC2 opružena vilica
Ultra-univerzalna, super sposobna, lagana na težini, teška na stav - to je Pike. Ne boji se korijenskih spustova. Ne prestraši se uspona koji drobe listove.Ažurirana legenda o novu patronu Charger 3.1 RC2. Zajedno s ButterCups prigušivačima vibracija nudi ova patrona bolju trakciju, udobnost i kontrolu. Zahvaljujući većem podesivom rasponu omogućuje Charger 3.1 vozačima da postave savršeno opruženje prema njihovim preferencijama. Vilica je dizajnirana za povećanje razine vaše trail igre. Doživite legendu.
|
Povećani raspon prigušenja i podešavanja High Speed kompresije, Low Speed kompresije i Low Speed podešavanja povrata
|
|
ButterCups blokiraju 20% visokofrekventnih vibracija, što značajno smanjuje umor ruku i podlaktica
|
|
DebonAir+ opruga s osjećajem glatkog rada na malim neravninama i povećanim volumenom zraka
|
|
Maxima Plush Dynamic Suspension Lube smanjuje trenje, traje dulje i poboljšava performanse ovjesa vožnju za vožnjom
|
|
Lagana, strojno obrađena i eloksirana kruna za vrhunski izgled i izdržljivost
|
|
SKF brtve iznimno niskog trenja osiguravaju dugotrajne performanse vilice i poboljšavaju cjelokupni dojam ovjesa
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 140 mm |
| Vrsta osi | fiksna „boost” |
| Vrat vilice | neodređeno |
| Veličina kotača | 27.5“ |
| Prigušenje | Charger 3.1 RC2 s ButterCups |
| Opruga | DebonAir+ s ButterCups |
| Pomak | 44 mm |
| Os | 15x110 mm (BOOST™) |
| Težina | 1 887 g |
| Min./maks. veličina kočionog diska | 180 mm / 220 mm |
| Promjer unutarnjih nogu | 35 mm |
| ID porizvoda | 290509 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena