Selle Italia SLR Boost Endurance TI 316 Superflow
Selle Italia SLR Boost Endurance TI 316 Superflow L3 sjedalo
Podnesite bolje i dulje performanse sa sjedalom SLR Boost Endurance TI 316 Superflow zahvaljujući kratkom dizajnu i pametnom postavljanju udobnih materijala. Ovo sjedalo je savršen suputnik za život na duge udaljenosti.|
Kraći dizajn pomaže vam pronaći optimalan položaj tijekom vožnje biciklom
|
|
Pažljivo postavljeni Light Gel Plus i dizajn koji podupire vaše tijelo
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 145 mm |
| Materijal šina sjedala | titanijum |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 248 mm |
| Težina | 202 g |
| Šine (promjer) | 7 mm |
| ID porizvoda | 111165 |
Ahote, pls toto sedlo má akú šírku ? Podľa označenia je to 130mm Ale nad ikonou "vložiť do košíka" je označené ako L3 145mm.
Dik
Ahoj,
vdaka za upozornenie - jedna sa o 145 mm verziu.
Zdravím máte toto sedlo ako testovacie,v prípade že by nesadlo?vopred dakujem za odpoved,s pozdravom
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale zatiaľ toto sedlo ako testovacie nemáme.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena