Selle Italia Watt 3D TI316 Superflow U3 sjedalo, 133 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Selle Italia Watt 3D TI316 Superflow U3 sedlo
Selle Italia Watt 3D TI316 Superflow U3 je vrhunsko triatlonsko sjedalo dizajnirano za maksimalne performanse u kronometrima i dugim triatlonskim disciplinama. Zahvaljujući protukliznoj površini, pomaže vozaču da održi stabilan, aerodinamičan položaj čak i pri visokim performansama. Sjedalo koristi naprednu tehnologiju 3D ispisa Carbon DLS™, koja omogućuje stvaranje progresivnih zona prigušenja za precizno ciljanu udobnost i potporu tamo gdje vam je najpotrebnija.|
3D ispis Carbon DLS™ s progresivnim zonama prigušenja za ciljanu udobnost
|
|
Dvostruka podstava za optimalnu potporu i apsorpciju udaraca
|
|
Veliki izrez Superflow za smanjenje pritiska u perinealnoj regiji
|
|
Površina protiv klizanja za bolje održavanje stabilnog položaja vozača
|
|
Dio obitelji sjedala Selle Italia Watt usmjerenih na performanse
|
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 133 mm |
| Materijal šina sjedala | titanijum |
| Namjena | Cestovni |
| Duljina | 255 mm |
| Širina vrha | 50 mm |
| Težina | 256 g |
| Šine (promjer) | 7 mm |
| ID porizvoda | 328772 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.



Trenutno nema nikakvih ocjena