Bioaktive Trekking Open Fit Gel sjedalo, 188 mm
BioAktive Trekking Open Fit Gel sjedalo
Gel sjedalo Trekking Open-Fit dizajnirano je za dodatnu udobnost, idealno za duge vožnje po gradskim cestama i uređenim biciklističkim stazama.|
Gel umetci unutar ispune pomažu apsorbirati udarce i smanjuju pritisak na najosjetljivija područja
|
|
Središnji izrez (Open-Fit) povećava udobnost i osigurava ugodan osjećaj tijekom duge vožnje
|
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 188 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Stil vožnje | Trekking 30-60° |
| Težina | 460 g |
| Duljina sjedala | 237 mm |
| ID porizvoda | 76540 |
Dobry den, hladam pre manzelku co najpohodlnejsie sedlo na bicykel. Mohli by ste mi prosim nejake odporucit?
Dobry den prajem,
jasne, radi pomozeme
Na aky typ jazdenia/bicykel? Aky je Vas rozpocet? Dakujem.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.
Trekkinghez ez sajna nagy(beleért a combom ez inkább egy városi nyereg)így el kellett adjam.Erröl nem is írnek többet. Az Small a jó méret ebböl.182 cm/95 kg. Fura előszőr keménynek érződik de hoszabb útra ez a jó. Én max 25 km megyek egyszerre de ebböl is ki kell áljak néha,de állítólag hetek múlva jobb lessz.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original