Brooks B17 Narrow Carved sedlo, 151 mm, crna
Brooks B17 Narrow Carved sjedalo
B17 Narrow Carved je usko trkaće sjedalo izvorno predstavljeno 1910. Ova verzija ima izrez za ublažavanje pritiska u osjetljivim područjima i za veću fleksibilnost.|
Izdržljiva, 5 mm debela, biljno štavljena koža
|
|
Cjevaste čelične zakovice
|
|
Izražen bočni pečat
|
|
Ikonična stražnja pločica Brooks
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 151 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 279 mm |
| Težina | 530 g |
| ID porizvoda | 259085 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Brooks B17 Narrow Carved sedlo, 151 mm, hnedá
Kupio sam sjedalo za pakiranje bicikla i vožnju bez podloge u hlačama. Sjedalo je tvrdo, ali budući da je kožno, prilagođava se specifičnoj stražnjici "po mjeri".
Automatski prevedenoOčekivao sam da će prvi kilometri biti mučni i da će razrada dugo trajati (internet kaže stotine kilometara), ali sam prilično zadovoljan s njim otkad je nov. Kožna površina je sjajna i tvrda, tako da je i manja promjena položaja jednostavna, ne morate silaziti i vraćati ga kao na sjedalu od drugog materijala. Prije sam koristio "Selle San Marco Aspide Short Comfort Dynamic Narrow", u usporedbi s njim, Brooks ima prilično ograničene mogućnosti podešavanja sprijeda prema straga i možda biste to trebali uzeti u obzir ako imate sjedalo više naprijed ili natrag nego što Brooks dopušta udobnost.
Izgled sedla također igra značajnu ulogu pri kupnji - plus za mene, ali razumijem da dizajn s početka 20. stoljeća neće odgovarati svima.
Cijena je visoka, vidim to kao investiciju u udobnost.