Brooks B17 Narrow Carved sjedalo, 151 mm, smeđa
Brooks B17 Narrow Carved sjedalo
B17 Narrow Carved je usko trkaće sjedalo izvorno predstavljeno 1910. Ova verzija ima izrez za smanjenje pritiska na osjetljivim područjima i za veću fleksibilnost.|
Izdržljiva, 5 mm debela, biljno štavljena koža
|
|
Cjevaste čelične zakovice
|
|
Izražen bočni pečat
|
|
Ikonična stražnja pločica Brooks
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | smeđa |
| Širina sjedala | 151 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 279 mm |
| Težina | 530 g |
| ID porizvoda | 259086 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Brooks B17 Narrow Carved sedlo, 151 mm, hnedá
Kupio sam sjedalo za pakiranje bicikla i vožnju bez podloge u hlačama. Sjedalo je tvrdo, ali budući da je kožno, prilagođava se specifičnoj stražnjici "po mjeri".
Automatski prevedenoOčekivao sam da će prvi kilometri biti mučni i da će razrada dugo trajati (internet kaže stotine kilometara), ali sam prilično zadovoljan s njim otkad je nov. Kožna površina je sjajna i tvrda, tako da je i manja promjena položaja jednostavna, ne morate silaziti i vraćati ga kao na sjedalu od drugog materijala. Prije sam koristio "Selle San Marco Aspide Short Comfort Dynamic Narrow", u usporedbi s njim, Brooks ima prilično ograničene mogućnosti podešavanja sprijeda prema straga i možda biste to trebali uzeti u obzir ako imate sjedalo više naprijed ili natrag nego što Brooks dopušta udobnost.
Izgled sedla također igra značajnu ulogu pri kupnji - plus za mene, ali razumijem da dizajn s početka 20. stoljeća neće odgovarati svima.
Cijena je visoka, vidim to kao investiciju u udobnost.