Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm, hnedá
Pogledaj ostale proizvode u kategoriji:
Sjedala za bicikle Sjedala za bicikle (Brooks)Brooks B17 Standard Classic sedlo
Vlajková loď v ponuke Brooksu. Sedlo, ktoré už je na trhu viac ako sto rokov a svetlo sveta uzrelo rovnako dávno ako prvý katalóg Brooks. Teda už v roku 1898. B17 je vhodné pre „štrkárov“, rovnako ako pre športovejšie založených rekreačných jazdcov.|
Trajna udobnost i prozračnost
|
|
Koža se vožnjom prilagođava vašem položaju sjedenja
|
|
Oblikovano i obrađeno biljnim štavljenjem
|
|
Tračnice od kvalitetnog čelika s površinskom crnom mat obradom
|
| Spol | Muški |
| Boja | smeđa |
| Širina sjedala | 175 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina | 275 mm |
| Težina | 520 g |
| Namjena | gradska vožnja biciklom, gravel, putovanja, cestovni biciklizam |
| ID porizvoda | 75917 |
Varijanta Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm
Dobry den, prosim, aky je rozdiel medzi tymto sedlom a touto polozkou? Ocelove lyziny maju obidve cierne? Dakujem, Tomas.
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/brooks-b17-sedlo-175-mm-cierna.html
Dobry den,
jedna sa o rovnake sedlo, ktore je aktualne dostupne akurat od rozdielnych dodavatelov, resp. pochadza z roznych sarzi vyrobcu, dakujeme za upozornenie, zapracujeme na zluceni danych poloziek pre lepsiu prehladnost.
Lyziny su cierne, sedlo je pripadne dostupne aj s lyzinami v titanovom prevedeni - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/brooks-b17-special-titanium.html.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm, medová
U početku malo tvrdo do ne omekša s vremenom.
Varijanta Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm
Keď sa vysedí a prispôsobí na moj zadok, tak je to najlepšie sedlo.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original