Brooks B33 sjedalo, 235 mm
Brooks B33 sjedalo
Sjedalo B33 prvi put je predstavljeno svijetu 1938. godine i bilo je namijenjeno za vrlo grubu vožnju biciklom. B33 je jedino sjedalo koje još uvijek nudi dvostruko pletene stražnje opruge i prednje opružno "oko". Prekrasno nadopunjuje zadivljujući izgled vašeg klasičnog gradskog bicikla i namijenjeno je vozačima koji svakodnevno koriste svoj bicikl u gradu i ne štede ga.| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 235 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Težina | 1 600 g |
| Materijal | koža |
| Duljina sjedala | 318 mm |
| Visina sjedala | 110 mm |
| ID porizvoda | 258573 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena