Brooks B67 Short žensko sjedalo, 205 mm
Brooks B67 Short žensko sjedalo
Ovo široko, bogato amortizirano sjedalo popularno je zbog svoje maksimalne udobnosti i prekrasnog izgleda. Često se koristi na gradskim biciklima odnosno na biciklima kod kojih ljudi postavljaju upravljač više od sjedala.U načelu vrijedi da što je uspravniji položaj sjedenja, to bi sjedalo trebalo biti šire i amortiziranije.
| Spol | Ženski |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 205 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 240 mm |
| Težina | 800 g |
| Materijal | koža |
| ID porizvoda | 258576 |
Varijanta Brooks B67 Short dámske sedlo, 205 mm
Dobrý deň,
kúpil som si u Vás toto sedadlo pýtam sa či je možnosť objednať mäkšie pružiny na sedadlo, nakoľko tieto sú stavané na cca 120 kg. osobu. Pri mojej váhe 95 kg sa pružiny stlačia o 3mm.
Ďakujem
Dobry den prajem,
zial maksie pruziny vyrobca Brooks dostupne nema
https://www.brooksengland.com/en_eu/maintenance/spare-parts.html
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena