Brooks C17 Special Organic sedlo, 162 mm, čierna
Brooks C17 Special Organic sedlo
Štýlový prírastok do rady sediel Cambium, to je C17 Special Organic. Je určené pre mestskú cyklistiku aj turistiku. Má povrch z organickej bavlny a prírodného kaučuku v kombinácii s eloxovanými nitmi a rovnako eloxovaného zadného dielu. Skrátka majstrovské dielo.C17 je obdobou známeho a veľmi populárneho koženého sedla Brooks B17, ktoré je často používané na bežnú cykloturistiku, ale aj na diaľkové cesty. C17 však poskytuje o niečo menej komfortu, zato však nie je nutné sa oň starať a v pohode prežije akékoľvek zaobchádzanie.
|
Gornji dio sjedala od vulkanizirane prirodne gume
|
|
Navlaka od organskog pamuka
|
|
Cjevaste čelične vodilice
|
|
Prednji dio i ploča sjedala od aluminija
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 162 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina | 283 mm |
| Težina | 434 g |
| Materijal | kaučuk |
| ID porizvoda | 254109 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena