CTM Fiore sjedalo, smeđa
CTM Fiore sjedalo
|
Udobno ekstra široko gel sjedalo s oprugama
|
|
Šine su izrađene od izdržljivog CrMo čelika
|
| Spol | Ženski |
| Boja | smeđa |
| Širina sjedala | 210 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Težina | 670 g |
| Duljina | 260 mm |
| ID porizvoda | 79378 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta CTM Fiore sedlo, hnedá
dobre sa na ňom sedí a retro dizajn umocňuje jeho použitie pri prerábke dámskych mestských bicyklov
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta CTM Fiore sedlo, hnedá
Vyborne na mestsky bike, pohodlne, dostatocna sirka
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta CTM Fiore sedlo, hnedá
Pohodlné ...super na starú Libertu......
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta CTM Fiore sedlo, hnedá
Pohodlné
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta CTM Fiore sedlo, hnedá
Prevedenie je pekné a veľmi pohodlné. Na mestské približovalo je to atraktívny kúsok, ktorý mu dodá príjemný vzhľad. Uvidíme životnosť nakoľko je to koženka.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta CTM Fiore sedlo, hnedá
Bio sam zadovoljan narudžbom i dostavom robe, osim što je sjedalo na slici imalo drugačije opruge od onoga koje je stvarno isporučeno. Sjedalo je zadovoljavajuće.
Automatski prevedeno
Ake boli realne dodane?
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta CTM Fiore sedlo, hnedá