Ergon SR Allroad Pro Carbon M/L sjedalo, 151 mm
Ergon SR Allroad Pro Carbon M/L sedlo
Sedlo Ergon SR Allroad Pro Carbon Men je univerzalno allroad/gravel sedlo dizajnirano za sportsku vožnju na cestovnim, gravel i ciklokros biciklima. Nudi čvrstu, ali istovremeno potpornu podlogu, koja povećava performanse tijekom dugih vožnji na asfaltu i istovremeno može apsorbirati vibracije i udarce na poljskim cestama i šljunku. Ergonomski oblikovan profil podržava učinkovit prijenos snage, slobodno i prirodno kretanje zdjelice i stabilnost u različitim položajima vožnje. Široki kanal za rasterećenje smanjuje pritisak u osjetljivim područjima i pomaže spriječiti osjećaj utrnulosti tijekom dugih sati u sedlu. Ortopedska komfortna pjena s umetcima OrthoCell® ublažava kontakt s biciklom i povećava ukupnu udobnost. Kombinacija lagane školjke od karbonskog kompozita i karbonskih vodilica donosi vrlo nisku težinu uz zadržavanje visoke krutosti i izdržljivosti, što ćete cijeniti pri sportskoj vožnji na cesti, grubom šljunku i tijekom dugih bikepacking avantura.|
Ergonomski oblik usmjeren na performanse, udobnost i slobodno kretanje zdjelice
|
|
Široki reliefni kanal za značajno smanjenje pritiska u osjetljivim područjima
|
|
Ortopedska udobna pjena s OrthoCell® jastučićima za ublažavanje udaraca i vibracija
|
|
Školjka od karbonskog kompozita za malu težinu i visoku krutost
|
|
Karbonske vodilice za maksimalno rasterećenje i stabilnost sjedala
|
|
Navlaka od mikrovlakana za ugodan kontakt i dug životni vijek pri sportskoj uporabi
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 151 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 248 mm |
| Visina sjedala | 65 mm |
| Težina | 205 g |
| Nosivost | 100 kg |
| ID porizvoda | 357177 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena