Ergon SRS Pro Men S/M sjedalo, 140 mm
Sedlo Ergon SRS Pro Men posebno je razvijeno za mušku anatomiju kako bi u&č;inkovito sprije&č;ilo nelagodu i utrnulost sjedalnog dijela. Razvojni tim Ergona dizajnirao je ovo sedlo s obzirom na moderne geometrije cestovnih bicikala, koje se odlikuju ergonomski kompaktnim dršanjem tijela i naglaskom na maksimalnu u&č;inkovitost pedaliranja.
Ovaj model kombinira visoku udobnost s optimalnim performansama. Zahvaljuju&ć;i ravnom obliku, omogu&ć;uje idealan prijenos snage. Upotreba vrhunskih materijala, kao što je karbonski kompozit za školjku i vodilice TiNox SL, osigurava nisku tešinu od približno 215 g (veli&č;ina S/M) i dugi vijek trajanja. Sedlo je dostupno u veli&č;ini S/M (širina 140 mm), pogodno za razmak sjedalnih kostiju 9–12 cm, i ima maksimalno optere&ć;enje od približno 130 kg. Gornji materijal je mikrovlakno. To je savršen izbor za voza&č;e izdršljivosti koji zahtijevaju u&č;inkovitost bez kompromisa u udobnosti.
- Prevencija utrnulosti: Veliki, specifi&č;no smješteni reljefni kanal osigurava ravnomjernu raspodjelu pritiska u podru&č;ju sjedalnih kostiju
- Pjena Reactive Performance: Novo razvijena pjena jam&č;i izvrsno ublažavanje, visoku otpornost i maksimalnu udobnost &č;ak i tijekom cjelodnevnih vožnji
- Optimiziran oblik: Kratak i ravan nos sedla eliminira vršni pritisak &č;ak i tijekom zahtjevnih i dugih uspona
- Beskompromisna ergonomija: Dizajnirano za u&č;inkovit položaj vožnje tipi&č;an za suvremene cestovne i gravel bicikle
- Europska kvaliteta: Proizvedeno izravno u Europi s naglaskom na preciznu obradu
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 140 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik, titanijum |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 250 mm |
| Težina | 215 g |
| Primjena | cestovni biciklizam, gravel, ciklokros |
| Za širinu sjedećih kostiju | 9 – 12 cm |
| Nosivost | 130 kg |
| ID porizvoda | 402839 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena