Fabric Scoop Radius Elite sjedalo, 142mm, crvena
Fabric Scoop Radius Elite je udobno i svestrano biciklističko sjedalo pogodno za cjelodnevnu vožnju s uspravnim položajem sjedenja, dizajnirano za maksimalnu fleksibilnost i ergonomiju u različitim biciklističkim disciplinama.
- Ergonomski oblik s profilom Radius za uspravni položaj sjedenja i maksimalnu udobnost
- Fleksibilna najlonska školjka za optimalnu prilagodbu
- Izdržljive Cr-Mo vodilice od krom-molibden čelika
- Lagana podstava od PU pjene za veću udobnost
- Vodootporna navlaka od mikrovlakana za dugi vijek trajanja
- Duljina 282 mm, širina 142 mm, težina 266 g
| Spol | Muški |
| Boja | crvena |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Težina | 266 g |
| Duljina | 282 mm |
| Širina | 142 mm |
| Podstava | PU pjena |
| Navlaka | Mikrovlakna |
| Školjka | najlon |
| ID porizvoda | 371975 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena