fizik Antares R3 Open sedlo
fizik Antares R3 Open sedlo
Sedlá radu Open sú vybavené anatomickým výrezom, ktorý znižuje tlak na citlivé tkanivo, a zároveň zlepšuje ventiláciu.|
Širšia, kratšia a mierne prehnutá škrupina sedla Antares ponúka skvelú oporu a pohodlie jazdcom so strednou ohybnosťou chrbtice
|
|
Pasuje presne medzi ďalšie dve "áčkové" sedla: Arione a Aliante.
|
|
Sedlo na ktorom jazdí aj Alejandro Valverde, Nairo Quintana alebo Chris Froom
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | Regular - 141 mm, Large - 153 mm |
| Materijal šina sjedala | titanijum |
| Namjena | Sportski |
| Težina | 215 g (Regular), 220 g (Large) |
| Duljina | 276 mm |
| Materijal | carbon reinforced nylon (škrupina), K:ium (lyžiny) |
| ID porizvoda | 50864 |
Dobry den.Ja som objednal od vás Fizik Antares r3 open -Large.Ale na popis produktu je písané ze sírka je 141mm. Large má byt 153mm. Teraz neviem ci som objednal zly produkt,alebo sírka je zlé písané.Dopredu dakujem za vasu odpoved.
Dobrý deň prajem,
ďakujeme za upozornenie, popis produktu je určený pre "Regular size" verziu sedla, verzia "Large" má naozaj rozmery 276x153 mm.
Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať aký rozmer ma sedlo veľkosť - LARGE v prednej časti resp ta úzka časť. Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, výrobca tento rozmer neudáva a nevieme Vám to ani premerať, nakoľko veľkosť Large nemáme skladom.
Dakujem za odpoved.Teraz je to large,alebo regular co som objednal..Lebo ked je to regular, tak musím stornovat moju objednávku.Dakujem
Dobrý deň prajem,
ak ste objednali Large, tak by ste určite mali obdržať Large. Ak nie je veľkosť vyznačená na balení, tak si skúste sedlo premerať - šírku v najširšej časti a budete mať istotu.
Ak sa Vám sedlo nepozdáva, tak ho samozrejme viete u nás vrátiť, viď. - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html, časť "Čo ak mi pošlete nesprávny alebo poškodený tovar?".
Je možné objednať v bielej? Na officiálnej stránke ho majú, ale tu nevidím možnosť výberu farby. Ďakujem
Dobrý deň,
Biele zatiaľ nie je dostupné a nemáme info kedy bude.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena