fizik Tempo Aliante R1 Light sjedalo, 145 mm
fizik Tempo Aliante R1 Light je visokoučinkovito endurance sjedalo dizajnirano za cjelodnevne vožnje s naglaskom na stabilnost, učinkovitu raspodjelu pritiska i dugotrajnu udobnost. Ikonični valoviti profil u kombinaciji s modernijom ravnom površinom pomaže zadržati vozača u stabilnom položaju, što smanjuje umor tijekom dugih vožnji na cesti i u zahtjevnijem terenu. Ergonomski središnji izrez, razvijen u suradnji s liječnicima, ciljano rasterećuje osjetljive dijelove i potiče zdravu cirkulaciju krvi.
Konstrukcija R1 koristi ultra krute karbonske vodilice i najlonsku školjku ojačanu karbonom, zahvaljujući čemu sjedalo postiže vrlo nisku težinu uz zadržavanje visoke otpornosti. Lagano podstavljanje od ubrizgane EVA pjene učinkovito ublažava vibracije i zadržava svoj oblik čak i pri dugotrajnom opterećenju, što pridonosi većoj udobnosti na neravnim cestama.
- Endurance sjedalo s valovitim profilom i ravnom površinom za stabilan položaj vožnje
- Ergonomski središnji izrez za rasterećenje pritiska i poticanje cirkulacije krvi
- Konstrukcija R1 s ultra krutim karbonskim vodilicama
- Najlonska školjka ojačana karbonom za nisku težinu i visoku otpornost
- Podstavljanje od ubrizgane EVA pjene za učinkovito ublažavanje vibracija
- Pogodno za cjelodnevne vožnje i duge izdržljivostne vožnje
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 145 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 277 mm |
| Težina | 144 g |
| ID porizvoda | 381392 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena