fizik Tempo Argo R5 sedlo, 150 mm izložbeni komad
fizik Tempo Argo R5 sedlo
Novost u ponudi cestovnih sjedala Fizik Argo je razvijana 2 godine i reagira na aktualne trendove - sjedalo je kratko, široko i ima veliki centralni izrez. Sve to za uistinu maksimalnu udobnost tijekom vožnje. Oblik sjedala je dizajniran tako da smanji pritisak na meka tkiva i istovremeno pruži vozaču maksimalnu stabilnost u različitim voznim pozicijama.Argo je najuniverzalnija skupina sjedala, iz koje svatko može odabrati pravu verziju. Tempo Argo je sjedalo za duge vožnje i u potpunosti poštuje uravnoteženu geometriju modernih univerzalnih cestovnih bicikala.
Podstava je izrađena od pjene označene Foam 2, koja je malo viša u području sjednih kostiju i time podržava uspravnije držanje tijela. Podstava je također nešto mekša od one korištene na trkaćim sjedalima Vento Argo i sjedalo je tako udobnije na dugim vožnjama.
|
Kraća duljina sjedala omogućuje vozaču da sjedi više sprijeda, bez neugodnog pritiska na osjetljivo tkivo
|
|
Ima ergonomski središnji izrez, razvijen uz pomoć detaljne analize pritiska na pojedine dijelove
|
|
Argo postavlja vozača u uspravniji položaj, osiguravajući veću stabilnost i bolju raspodjelu težine
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 150 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Školjka | nylon carbon reinforced WingFlex |
| Šine (promjer) | 7 mm |
| Duljina sjedala | 260 mm |
| Težina | 241 g |
| ID porizvoda | 402820 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena