fizik Vento Antares R1 Light sjedalo, 150 mm
Lagano trkaće sjedalo fizik Vento Antares R1 Light dizajnirano je za maksimalan prijenos snage u sportskom i agresivnom položaju vožnje. Niski profil olakšava glatku promjenu položaja na sjedalu, tako da vozač može lako pronaći optimalnu točku oslonca prilikom pedaliranja.
Ergonomski središnji izrez smanjuje pritisak u osjetljivim područjima i potiče slobodan protok krvi čak i tijekom dugih i intenzivnih performansi. Karbonske vodilice u kombinaciji s karbonski ojačanom školjkom donose vrlo malu težinu uz zadržavanje visoke krutosti. Reaktivna podstava od ubrizgane EVA pjene učinkovito prigušuje vibracije s ceste i laganog terena bez nepotrebnog povećanja volumena sjedala.
- trkaća platforma Vento Antares za sportski i agresivni položaj
- niskoprofilni oblik za jednostavnu promjenu položaja sjedenja
- ergonomski središnji izrez za smanjenje pritiska u osjetljivim područjima
- karbonske vodilice R1 za visoku krutost i malu težinu
- karbonski ojačana školjka za učinkovit prijenos snage
- reaktivna podstava od ubrizgane EVA pjene za prigušivanje vibracija
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 152 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 268 mm |
| Težina | 130 g |
| ID porizvoda | 381391 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena